DOMKI ul. Mokra 15Domki drewniane Karwia ul. Mokra 15

Tanie domki wypoczynkowe nad morzem w Karwii – ulica Mokra 15

Domki parterowe 4, 5-osobowe posiadają dwie małe zamykane sypialnie – każda z łożem małżeńskim, w saloniku rozkładana wersalka, aneks kuchenny, łazienka. Domek wypoczynkowy posiada zadaszony taras z krzesłami ogrodowymi, grill i widok na plac zabaw od strony wschodniej .

Domki bliźniacze 4, 6-osobowe. Każda połówka bliźniaka posiada jedną zamykaną sypialnię, na piętrze wersalka + 2 pojedyncze spania, a na parterze wersalka. Na dole znajduje się również łazienka i aneks kuchenny. Taras domku letniskowego od strony południowej z drewnianymi ławkami i stołem, grill oraz miejsce parkingowe pod samym domkiem.

Domek 7, 8-osobowy posiada na piętrze dwie zamykane sypialnie. Sypialnia 4-osobowa z łożem małżeńskim + 2 pojedyncze spania oraz sypialnia przeznaczona dla 3 osób z łożem małżeńskim + 1 pojedyncze spanie. Na parterze jest dodatkowo sofa, tzw. amerykanka – przeznaczona dla 1 osoby. Na parterze znajduje się łazienka, aneks kuchenny, tv, dwa fotele puls ława. Od strony południowej zadaszony taras z grillem, meble ogrodowe oraz widok na plac zabaw.

Większość domków wakacyjnych posiada zadaszony taras. Dla gości zatrzymujących się przy ulicy Mokrej do dyspozycji jest duży plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnie, huśtawki, karuzela, bujaki, trampolina, piaskownica, domek,wózki i samochodziki). Udogodnieniem dla rodziców jest fakt, że z większości tarasów domków wypoczynkowych widać bawiące się tam dzieci.

Na terenie domków Morena przy ul. Mokrej dostępna pralka oraz suszarka , za dodatkową opłatą.

Miejsca parkingowe znajdują się na terenie ogrodzonym. Teren jest oświetlony i monitorowany.

Zapraszamy do składania rezerwacji na sezon letni 2018. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cennikami tanich noclegów nad morzem.

zobacz Regulamin Pobytu