Regulamin

Regulamin ten jest umową hotelową zawieraną między Domki MORENA a Gościem.
Rezerwacja lub zakup pobytu jest jednoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu.

Domki MORENA – Karwia – Regulamin

 

Klient ma obowiązek zapoznania się i przestrzegania obowiązującego na terenie Domki MORENA regulaminu.Niniejsze warunki nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

I. REGULAMIN REZERWACJI POBYTU

1. Przedmiotem rezerwacji są pobyty wypoczynkowe w Domki MORENA w m. Karwia.

Zawarcie umowy najmu ( pokoju/domku) poprzedzone jest rezerwacją wstępną w formie:
• telefonicznej pod numerem +48 609 109 433
• pocztą elektroniczną, e-mail : karwiamorena@gmail.com 
• osobistej – w siedzibie firmy
• za pośrednictwem formularza na stronie www.domki-morena.pl
podczas, której Pracownik Domki MORENA informuje o możliwości pobytu i rezerwacji, kosztach pobytu, wysokości kaucji zadatku wnoszonej na poczet rezerwacji i pozostałych warunkach pobytu i rezerwacji.

Po uzgodnieniu rezerwacji pobierany jest zadatek w wysokości 30% kosztów pobytu (bez wyżywienia i opłat dodatkowych), płatność: przelewem na wskazane konto bankowe lub gotówką w siedzibie firmy.
Zadatek jako suma pieniężna, wpłacona zostaje tytułem zobowiązania się do pobytu w ustalonym terminie i miejscu i stanowić może odszkodowanie w razie niedopełnienia zobowiązania, wobec czego w przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.

Klient zobowiązany jest do uiszczenia zadatku z podaniem numeru rezerwacji lub imienia i nazwiska osoby dokonującej rezerwacji wstępnej.

Rezerwacja obowiązuje od dnia wpływu na rachunek bankowy Domki MORENA.
W przypadku braku dokonania wpłaty zadatku w terminie ustalonym w potwierdzeniu rezerwacji – rezerwację wstępną uważa się za nieobowiązującą, a Domki MORENA może swobodnie dysponować miejscem noclegowym.

Ustalony w rezerwacji koszt pobytu obowiązuje obie strony od momentu wpłaty zadatku przez Klienta, do zakończenia pobytu (pomimo możliwości zmian cen usług).
W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zwrotu zadatku – za porozumieniem stron. Opłata manipulacyjna za zwrot zadatku wynosi 100 zł.

II. REGULAMIN ZAKWATEROWANIA

Doba hotelowa w Domki MORENA w Karwi rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 15.00, a kończy w dniu wyjazdu o godzinie 10.00.

Zmiana godzin trwania doby hotelowej jest możliwa tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – za dopłatą ( w dniu przyjazdu od godz. 08.00, a w dniu wyjazdu do godz. 20.00)

W dniu przyjazdu dokonuje się wszelkich formalności związanych z zakwaterowaniem – za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty) i wypełnieniu kart meldunkowych.

Opłata za pobyt pobierana jest z góry, w dniu przyjazdu – płatność gotówką lub do dnia przyjazdu przelewem na wskazane konto bankowe-najpóźniej do godz. 10.00 dnia następnego.

W przypadku rezygnacji z dalszego pobytu w Domki MORENA w trakcie trwania wypoczynku Klient nie otrzymuje zwrotu środków opłaconych na poczet pobytu za niewykorzystany okres pobytu.

Nie przybycie przez Gościa do Domki MORENA do godz. 20.00 w dniu przyjazdu jest równoznaczne z odstąpieniem przez Niego od zawartej umowy, a Domki MORENA ma swobodę dysponowania pokojem. Uiszczona wpłata zadatku nie ulega zwrotowi. Nie dotyczy to przypadku, gdy przed tą godziną Gość powiadomił o tym opóźnieniu telefonicznie (planowane i zamierzone przyjazdy nocne nie są przyjmowane).

III. REGULAMIN POBYTU

Cisza nocna w Domki MORENA obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 07.00 rano.
We wszystkich pomieszczeniach Domki MORENA obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
Każda osoba przebywająca na terenie Domki MORENA zobowiązana jest do przestrzegania zasad BHP i PPOŻ.

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, nie zezwala się na używanie w pokojach prywatnych grzejników, żelazek, czajników i innych podobnych urządzeń, nie stanowiących wyposażenia pokoju.

Każdy przebywający w Domki MORENA winien dbać o porządek i ład wokół swojego miejsca wypoczynku oraz na terenie całego obiektu.
Osoby zakłócające spokój i porządek w Domki MORENA lub naruszające postanowienia regulaminu mogą być usunięte przez personel z jego terenu, bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.

Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 dozwolony jest wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
Dzieci przebywające na terenie ośrodka, a w szczególności na placu zabaw winny obowiązkowo znajdować się pod opieką dorosłych i na ich odpowiedzialność.

Nocowanie nie zameldowanych Gości na terytorium Domki MORENA bez wniesienia opłaty jest zabronione. Osoby nie zakwaterowane w Domki MORENA muszą opuścić Ośrodek do godz. 22.00 Domki MORENA udostępnia nietrzeżony parking na terenie obiektu.

Domki MORENA nie ponosi odpowiedzialności finansowej za uszkodzenie, kradzież pojazdów czy kradzież rzeczy wartościowych pozostawionych w pojeździe.

Zabrania się mycia pojazdów silnikowych na terenie Domki MORENA.

Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe, pieniądze itp.

W przypadku zniszczenia lub zgubienia kluczy pobierana będzie opłata.

Zabrania się samowolnego przenoszenia i wynoszenia mebli będących na wyposażeniu pokoi na zewnątrz, a także przenoszenia mebli i wyposażenia z pokoju do innego pokoju. Zabrania się także wynoszenia kocy na plażę.
Wszelkiego rodzaju zastane uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia , urządzeń technicznych pokoju winny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu w recepcji Domki MORENA. Brak zgłoszenia oznacza brak usterek i zniszczeń.

Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane przez Domki MORENA do użytkowania. Szkody powstałe z winy Gości rozliczane są na miejscu – zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Personel Domki MORENA uprawniony jest do wykonywania niezbędnych napraw, także podczas nieobecności Gościa w pokoju. W sytuacji gdy awaria nie może być usunięta do godz. 22.00 ośrodek ma obowiązek zapewnienia miejsca zastępczego dla Gości do czasu usunięcia awarii.

Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez Gościa w pokoju, będą przechowywane przez okres 1 tygodnia, a następnie zostaną uznane za porzucone.

 

ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU!

Domki MORENA

Karwia

Poznaj nasze

Opinie klientów

 

Super miejsce. Jesteśmy już drugi raz i na pewno jeszcze wrócimy. Domki duże, bardzo ładne i czyste w pełni wyposażone. Duży plac zabaw. Cicha i spokojna okolica. Blisko do morza.. 

Emilia

Poznaj nasze

Opinie klientów

 

Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Domki czyste, w pełni wyposażone. Duży plac zabaw dla dzieci. Ośrodek umiejscowiony niedaleko morza. Napewno tu wrócimy i będziemy polecać. Właścicielka bardzo przyjemna i pomocna.

Joanna

Poznaj nasze

Opinie klientów

 

Bardzo miłe i przytulne miejsce. Super domki, plac zabaw dla dzieci bardzo duży. W domkach czysto, schludnie i w pełni wyposażone. Właścicielka bardzo miła. Do każdego domku miejsce parkingowe, nie musisz się martwić o samochód wszystko ogrodzone i monitorowane. Tutaj można odpocząć, domki położone z dala od straganów i całego huku centrum Karwii, a zarazem blisko do morza ok 300 metrów bocznymi dróżkami, w pobliżu orlik, boisko do piłki nożnej oraz boisko do siatkówki i tenisa w jednym - to wszystko za free. Bardzo polecam i mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę. Pozdrawiamy 

Robert

Wczasy nad morzem w Karwi

Informacje

Miejsca parkingowe znajdują się na terenie ogrodzonym. Teren jest oświetlony i monitorowany.